O firmie

01Firma istnieje od 2000 roku i właścicielem jest Janusz Niciak, a jej siedziba znajduje się w Kopyści niedaleko Łasku i Zduńskiej Woli. Jesteśmy firmą specjalizującą się w układaniu kostki brukowej i granitowej w Łasku i okolicach (woj. Łódzkie). Świadcząc swoje usługi realizujemy Państwa marzenia o wyjątkowej i pięknej posesji. Brukarstwem zajmujemy się od wczesnych lat kiedy brukarstwo powstało w naszym regionie, dlatego decydując się na współprace z naszą firmą zyskują Państwo gwarancję satysfakcji i zadowolenia.

Firma realizuje zamówienia inwestorów prywatnych, osób fizycznych oraz instytucji publicznych. Od chwili kiedy kostka betonowa zaistniała na rynku i wtopiła się w jej krajobraz, nieustannie poszerza się jej gama produktów oraz galanterii betonowej, która pozwala nam brukarzom nadać szczególny charakter wszystkim ozdabianym ogrodom i posesją a także tarasom. Firmy brukarskie prześcigają się we wprowadzaniu nowych propozycji wzorniczych i kolorystycznych, proponując w ten sposób tworzenie jeszcze ciekawszych i bardziej finezyjnych nawierzchni, które sprawią że otoczenie Państwa domu zyska indywidualny wygląd i sprawi Państwu dużą satysfakcje dzięki wyjątkowym walorom estetycznym. Firma zajmuje się kompleksowym układaniem kostki brukowej. Słowo kompleksowo - oznacza że wykonujemy wszystkie prace związane z układaniem kostki brukowej, od niwelacji terenu poprzez nawiezienie i wywiezienie materiałów potrzebnych do ułożenia kostki.

Firma zajmuje się układaniem kostki brukowej, odwodnieniem budynku, odwodnieniu liniowe, prace ładowarką, odśnieżanie, mycie kostki i impregnacje.
Świadcząc nasze usługi używamy materiałów takich firm jak:

  • Libet. SEMMELROCK.
  • POZ-BRUK Jadar
  • Bruk-bet
  • JADAR
  • DREW-BET